Ekipa rozpoczęła współpracę z Energylandią! Od 14 lipca dostępny będzie roller coaster Ekipa Light Explorers

Zdjęcie: Energylandia; Youtube

  • Ekipa Friza rozpoczęła współpracę z Energylandią.
  • Ekipa to najbardziej rozpoznawalna marka w internecie, zwłaszcza u młodszych grup wiekowych.
  • Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, który jest na południu Polski.

Ekipa

Ekipa to grupa, w skład której wchodzi 11 polskich influencerów. . Pierwsze filmik na kanale „EKIPA” na platformie YouTube pojawił się 31 sierpnia 2018 i zapowiadał nowy projekt tworzony przez Karola 'Friz' Wiśniewskiego. 8 lipca 2021 kanał posiada 1,77 mln subskrybcji.

Ogłoszenie premiery

Karol 'Friz' Wiśniewski na swoim kanale YouTube opublikował film, w którym m.in. ogłosił powstanie roller coastera, pod nazwą Ekipa Light Explorers, który powstał na terenie Energylandii. Energylandia potwierdziła słowa Friza na swoim profilu Facebookowym.

Jak wygląda sam przejazd?

Sama jazda przypomina tą jaką można doświadczyć na Boomerangu. Na początku kolejka cofa się na szynę, która jest pod kątem. Następnie wagoniki zjeżdżają; po paru spadkach, wzniesieniach i skrętach, wagoniki wjeżdżają przodem na pochyłą szynę, z której kolejka zjeżdża w tył. Poza tym koło rollercoastera powstanie strefa chillu z leżakami i parasolami oraz sklep, w którym będzie można zakupić produkty ekipatonosi, w tym specjalne koszulki dostępne wyłącznie w Energylandii.

Film Friza o m.in. roller coasterze Ekipy

Kiedy wsiądziemy na kolejkę?

Wszystkie te atrakcje będą dostępne już od 14 Lipca, czyli od już siódmych urodzin Energylandii! Jednak już teraz można kupować specjalne bilety z logiem ekipy, które są pakowane w boxy prezentowe. Zestaw składa się z: specjalnego biletu, vouchera na wywołanie zdjęcia z roller coastera Ekipa Light Explorers, etui wodoodporne oraz plakat/mapę Energylandii z logiem Ekipy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.