Do Lidla wraca tania elektronika! w niej m.in. Grill elektryczny

Zdjęcie: Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press / East News; Lidl sp. z. o. o.

Na wakacje do sieci sklepów Lidl wracają urządzenia elektroniczne marki własnej lidla, które na pewno przydadzą się na wakacje. W nich m.in. blender kielichowy, grill elektryczny, czy też zgrzewarka do pakowania próżniowego.

  • Lidl wprowadza do swojej oferty tanie urządzenia elektryczne.
  • W nich znajduje się m.in. grill elektryczny, czy też blender kielichowy.
  • Artykuły są sprzedawane pod marką własną Lidla tzn. Silvercrest.

Blender kielichowy

Zdjęcie: Lidl

Blender idealny do koktajli i smoothie. Jego moc to aż 600 W. Posiada on też regulację między pięcioma prędkościami oraz funkcje pulsacyjną. Jego kielich pomieści aż 1,8 l. Przy czym warto wspomnieć, że wszystkie elementy i akcesoria można myć w zmywarce. W opakowaniu znajdziemy 10 przepisów, które mogą okazać się przydatne, jeżeli dopiero zaczynamy przygodę z robieniem smoothie.

Grill elektryczny

Zdjęcie: Lidl

Grill posiada moc aż 2000 W. Produkt jest wyposażony w bezstopniową regulację temperatury oraz zdejmowany element grzewczy. Powierzchnia do grillowania wynosi: 41 x 24 cm. Należy również zauważyć, że wysokość rusztu można zmieniać.

Zgrzewarka do pakowania próżniowego

Zdjęcie: Lidl

Kolejnym produktem marki Silvercrest jest zgrzewarka o mocy 125 W. W zestawie znajdują się: rolka folii, zapasowa uszczelka i trzy adaptery do zaworów próżniowych. Urządzenie nie zawiera toksycznego Bisfenolu A i obsługuje rolki o szerokości 30 cm. Bardzo przydatną funkcją jest zamykanie próżniowe.

Automatyczna szczotka do czyszczenia

Zdjęcie: Lidl

Produkt idealny na trudne zabrudzenia. Zdecydowanie ułatwia życie. Naszym zdaniem na plus jest to, że zasilana jest bateriami, które zapewniają ciągłą pracę przez ok. 80 minut. W zestawie znajdują się: nasadki do szczelin, dwie szczotki oraz gąbka czyszcząca. Urządzenie jest przeznaczone do czyszczenia armatury kuchennej i łazienkowej, czyli m.in. garnków, patelni, czy też kuchenek mikrofalowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.